Hakkımızda

Güven Rent A Car, 2000 yılında kurulmuş ve hizmet anlayışı sayesinde hızla büyümüş , seçkin bir kurum haline gelmiştir.Talepler doğrultusunda operasyonel filo kiralama,günlük araç kiralama ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye deki araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir araç  filosu oluşturmuş , zaman içerisinde de tecrübe kazanmış dinamik personeliyle  7/24 kesintisiz ve hizmet vermeyi kedine ilke edinmiştir.

Yaşam bizi daha fazla seyahat etmeye  ittikçe oto kiralama, kiralık araba (Rent a Car), araba kiralama hizmeti satın alma ihtiyacı artıyor. Belki tatil süresince kullanacağınız bir kiralık araba arıyor, belki iş seyahatinizi kolaylaştırmak için oto kiralama (Rent a Car), araba kiralama hizmeti bulmak istiyorsunuz.

Guvenotokiralama.com, kiralık araba, araç kiralama hizmeti bulabilmeniz için araba kiralama – oto kiralama (Rent a Car), filo araba kiralama hizmetlerini sizin için sunuyor. İstanbul içi (Kadıköy merkez, Seyrantepe şube) oto kiralama, kiralık araba (Rent a Car), sizlere hizmet için kararlılıkla yoluna devam ediyor…

İstanbul Kadıköy – Kızıltoprak merkez ve Seyrantepe şubemizden oto kiralama (araba-araç kiralama) rezervasyonu yaptırabilirsiniz.